فرماندار میانه: دشمن از اراده و قدرت تفکر جوانان کشور ما می‌ترسد

خبرگزاری ایرنا :

مسعود سعادتی روز سه شنبه در پادگان میانه به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: اراده؛ فکر؛ اندیشه و نوع نگاه مردم این سرزمین به ویژه جوانان به آینده و مناسبات جهانی و اینکه آینده جهان را تفکر مبتنی بر عدالت رقم خواهد زد موجب هراس دشمنان و مستکبرین است.

وی افزایش گرایش به اسلام و تفکر اسلامی در جهان را سبب ساخته شدن داعش از سوی دشمنان برای بدبین کردن مردم به اسلام عنوان کرد و افزود: خوشبختانه داعش نه تنها موجب بدبینی به اسلام نشده بلکه پرده از چهره خبیث دشمنان اسلام برداشت.

فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه جوانان ما مظلومانه و غریبانه در هشت سال دفاع مقدس باورها؛ اعتقادات و توانمندی خود را به اثبات رسانده و نگذاشتند حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد، گفت: امروز نیز علی رغم همه تحریمها؛ فشارهای اقتصادی و هجمه های فرهنگی؛ نسل سوم و چهارم انقلاب با تکیه بر باورها و ارزشهای انقلابی و توان علمی بالا در حوزه های مختلف افتخار آفرین شده و بر ترس همواره دشمن از فراگیر شدن اعتقاد و باور انقلابی افزوده اند.

وی در پایان با اشاره به وجود رهبری با شخصیت جامع در راس انقلاب و نظام حرکت در مسیر ولایت فقیه؛ تکیه بر توانمندیهای داخلی و آگاهی و بصیرت را سبب تحقق اهداف عالیه نظام در جهان و رساندن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران به دست صاحب اصلی آن عنوان کرد.

فرماندار میانه: دشمن از اراده و قدرت تفکر جوانان کشور ما می‌ترسد