واژگونی پراید حامل اتباع افاغنه با ۳فوتی و ۹مصدوم

خبرگزاری ایسنا

ابراهیم محمدی  مدیر مرکز حوادث و فوریت های  پزشکی جیرفت با اعلام این خبر گفت:طی تماس تلفنی ساعت ۰۵:۳۲ بامداد امروز  با سامانه اورژانس 115  گزارشی مبنی بر واژگونی یک دستگاه سواری پراید حامل اتباع افاغنه در محور محور کهنوج به بندرعباس (حوالی سرراس جنوب کرمان) دریافت شد. 

وی افزود:کارشناسان مرکز ارتباطات با توجه به گزارشات دریافتی و شدت حادثه سریعاً آمبولانس‌های پایگاه سرراس_نودژ_منوجان_بارگاه را  به محل حادثه اعزام کردند و آمبولانس‌های اعزامی در کمترین زمان ممکن به محل حادثه رسیدند و تکنسین های فوریت های پزشکی پس از رسیدن به صحنه تصادف شروع به اقدامات درمانی اولیه کردند. 

محمدی افزود: این سانحه رانندگی ۹ مصدوم در پی داشت که شامل یک  ایرانی (راننده خودرو) و ۸ مصدوم افغان که ۶ مصدوم از خوردو خارج و متأسفانه سه تن از اتباع افاغنه که دو تن از آنها در صندوق عقب خودرو و یک تن در صندلی عقب محبوس شده‌ بودند جان خود را از دست دادند.

وی گفت :مصدومان حادثه پس از دریافت خدمات درمانی اولیه توسط کدهای اعزامی در صحنه جهت ادامه درمان به بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج منتقل شدند که احتمال افزایش تعداد سر نشین‌های خودرو به علت متواری شدن وجود دارد.

واژگونی پراید حامل اتباع افاغنه با ۳فوتی و ۹مصدوم