هلال‌احمر یزد ۲۰۰ دستگاه چادر امدادی به کهنوج کرمان ارسال کرد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، محسن حرازی‌زاده‌ یزدی روز پنجشنبه در نشستی با خبرنگاران یزد افزود: در پی بارندگی‌ها و سیل اخیر در مناطق مختلف کشور و پیرو اعلام نیاز سازمان امداد و نجات هلال احمر، ۲ دستگاه کامیونت (فوسو)  این کمک ها را  ارسال کرد.

وی با قدردانی از همکاری مردم و مسئولان ادامه داد: امداد هوایی استان با تیم پرواز به صورت آماده‌باش کامل است در صورت اعلام نیاز کرمان با هماهنگی سازمان امداد و نجات، امداد هوایی یزد به منطقه سیل‌زده اعزام شود.

این مسئول با بیان اینکه کمک‌های هلال احمر به مناطق سیل‌زده در روزهای آینده با اعلام سازمان امداد و نجات و نیاز مناطق یادشده ادامه دارد گفت: مردم نوع دوست می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیل‌زدگان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد بانک‌های ملی، سپه، ملت و کشاورزی و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت و یا کد دستوری #۱۱۲*۷۳۷* و یا #۱۱۲*۷۴۱* واریز و در پویش همدلی و مهربانی کمک به هموطنانشان بپیوندند.

حرازی‌زاده ۲۰ دی‌ماه امسال گفته بود: محموله کمک‌های این نهاد شامل پنج هزار تخته پتو به مناطق سیل زده شهرستان چابهار به جنوب سیستان و بلوچستان ارسال شد.

حرازی‌زاده یزدی افزود: این محموله با پنج دستگاه تریلی و کامیون از انبارهای امدادی شهرستان‌های تفت و اشکذر به سیستان و بلوچستان حمل شد.

وی اظهار کرد: محموله‌های امدادی جمعیت برای هموطنان مناطق سیل‌زده با هدف کمک به ارتقا و بهبود کیفیت سطح زندگی آنها انجام شد.

یزد یک میلیون و ۲۳۶ هزار نفر جمعیت دارد که از این تعداد حدود ۱۰ هزار نفر از اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان هستند.

https://dailies.ir/20/01/2022/%d9%87%d9%84%d8%a7%d9%84%e2%80%8c%d8%a7%d8%ad%d9%85%d8%b1-%db%8c%d8%b2%d8%af-%db%b2%db%b0%db%b0-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%da%86%d8%a7%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%af%db%8c/