همکاری ایرانسل و شرکت فولاد کاوه در اجرای پروژه تحول دیجیتال

خبرگزاری ایرنا :

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در ادامۀ اجرای پروژه‌های تحول دیجیتال در صنعت، با شرکت «فولاد کاوه» همکاری می‌کند. درباره این همکاری در نشست مشترک امروز سه‌شنبه ۳ اسفند، در شرکت فولاد کاوه و با حضور مهندس علی دهاقین مدیرعامل فولاد کاوه و دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل گفت‌وگو شد.

مهندس دهاقین با اشاره به تجربه‌های مثبت ایرانسل در موضوع تحول دیجیتال صنعتی، ابراز امیدواری کرد تا با کمک ایرانسل، نیازمندی‌های دیجیتال و ارتباطی فولاد کاوه برطرف شده و جدیدترین نسل فناوری ارتباطی، در فرایندهای این شرکت اجرا شود.

مدیرعامل ایرانسل نیز با ابراز امیدواری نسبت به شروع یک همکاری مشترک بلندمدت بین دو شرکت، تصریح کرد: با توجه به مفاهیم جدیدی که در دنیا مطرح است، صنعت ما هم باید از نسل فعلی به نسل جدید مهاجرت کند.

ایرانسل پیش از این نیز با امضای دو تفاهم‌نامه، اجرای طرح تحول دیجیتال در شرکت فولاد مبارکۀ اصفهان را آغاز کرده بود تا برای نخستین بار در ایران، کاربردهای تجاری ۵G در صنعت عملی شود.

همکاری ایرانسل و شرکت فولاد کاوه در اجرای پروژه تحول دیجیتال

همچنین پیش از آغاز این نشست، مدیرعامل ایرانسل و هیأت همراه، از بخش‌های مختلف مجموعۀ فولاد کاوه بازدید کردند و با روند فعالیت‌های این کارخانه، از نزدیک آشنا شدند.

ایرانسل، اپراتور پیشرو در اجرای تحول دیجیتال در صنعت کشور، پیش از این نیز، در روز ۸ خرداد ۱۴۰۰، با امضای دو تفاهم‌نامه، اجرای طرح تحول دیجیتال در شرکت فولاد مبارکۀ اصفهان را آغاز کرده بود تا برای نخستین بار در ایران، کاربردهای تجاری نسل پنجم ارتباطات همراه (۵G) را در اختیار بخش صنعت قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه جزییات این همکاری اینجا را کلیک نمایید.

*** محتوای این مطلب تبلیغاتی است و ایرنا مسئولیتی درباره آن ندارد.

همکاری ایرانسل و شرکت فولاد کاوه در اجرای پروژه تحول دیجیتال