تاکید ستادکل نیروهای مسلح بر اقدام همه‌جانبه علیه تهاجم ترکیبی دشمنان

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ستاد کل نیروهای مسلح طی بیانیه ای با تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر لزوم هم افزایی دستگاه های لشکری و کشوری در اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و اقدام همه جانبه علیه تهاجم ترکیبی دشمنان تاکید کرد.

در این بیانیه آمده است: حماسه بیست و دوم بهمن ماه سال ۱۳۵۷ و پیروزی انقلاب اسلامی برخلاف اراده ابرقدرت‌ها و تلاش نظام استکباری، با عنایات حضرت حق و رهبری امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) به وقوع پیوست، نهضتی که توانست غبار از چهره اسلام زدوده و سیمای حقیقی آن را پس از ۱۴ قرن به جهان تشنه عدالت بنمایاند و برای بسیاری از ملل جهان چراغ راه زندگی شود. از این رو یوم الله ۲۲ بهمن تنها نباید به عنوان روز پایانی یک رژیم سیاسی منفور تلقی گردد. بلکه باید از آن به عنوان سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی ایران و پدیده ای تاثیرگذار در میان کشورهای مختلف یاد کرد.

این بیانیه با مقایسه تطبیقی دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی و دوره حکومت پلید پهلوی و برشماری دستاوردهای ارزشمند انقلاب، تصریح نموده است: آنچه پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور رقم خورده، منجر به افتخار و آوازه انقلاب و اعتلای ملت شریف ایران در عرصه‌ی جهانی شده که بر پیشانی آن عبور از عقب ماندگی‌های محض دوره پهلوی و دست‌یابی به استقلال و پیشرفت‌های شگرف جمهوری اسلامی در حوزه های علم و فناوری، انرژی، سلامت، هسته‌ای، بازدارندگی و اقتدار دفاعی و عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی می‌درخشد. اما دیکتاتوری رسانه ای غرب امروزه با عملیات روانی گسترده و تصویر سازی غلط و وارونه سعی در تخریب جمهوری اسلامی و دستاوردهای عظیم آن دارد که برای مقابله با آن بایستی اصحاب رسانه در جهاد تبیینی، روایتی صحیح از پیشرفت ها و خدمات انقلاب اسلامی را به افکار عمومی ارایه نمایند.

در ادامه این بیانیه خاطرنشان شده است: اکنون در چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نهال انقلاب به سلامت از انواع فتنه‌ها و تهدیدات بزرگ عبور کرده و تبدیل به درخت تنومندی شده و پژواک پیام آن، با در نوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی و انسانی به گوش میرسد ، پیام صلح و استقلال و آزادی ملت بزرگ ایران در گوش میلیونها آزادهِ حقیقت جو در سرتاسر گیتی  طنین انداز شده و انعکاس صدای آن در میان ملت های مسلمان و کشورهای منطقه غرب آسیا، لرزه بر اندام استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار و سگ نگهبان آن رژیم جعلی صهیونیستی انداخته است.

ستادکل نیروهای مسلح در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و تکریم  مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی(ره) و  تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)؛ دستگاه های لشکری و کشوری را به تعامل و همکاری در مسیر اجرایی نمودن بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی و اقدام همه جانبه علیه تهاجم ترکیبی دشمنان در حوزه های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، امنیتی و رسانه ای فراخواند.


تاکید ستادکل نیروهای مسلح بر اقدام همه‌جانبه علیه تهاجم ترکیبی دشمنان