دولت و مسوولان در حال پیگیری حل مشکلات کشاورزان اصفهان هستند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش عصر پنجشنبه ایرنا از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی در مراسم گرامیداشت مرحوم حجت الاسلام اژه ای که در گلستان شهدای استان اصفهان برگزار شد، با اشاره به به مسائل و مشکلات این استان، اظهار داشت: مردم مومن، صبور و انقلابی، شهید داده و ولایتمدار اصفهان همه کارگزاران سطوح استانی و ملی کشور برای پاسخگویی و اقدام عملی برای حل مشکلات و احقاق حقوق کشاورزان فهیم و زحمتکش اصفهان بسیج شده اند و نتایج آن توسط مسوولان اجرایی استان و کشور اعلام خواهد شد.

سرلشکر صفوی با اشاره به هوشمندی و درایت مردم اصفهان در حوادث اخیر گفت: اصفهان اجازه طمع‌ورزی به دشمن نمی‌دهد و همواره پای امنیت، آرامش و  پیشرفت کشور ایستاده است.

وی افزود: جمعی از فرزندان شما مردم اصفهان که در تهران هستیم کمک می کنیم که در انجام این اقدامات عملی تسریع به عمل آید و بسیار امیدوار هستیم که به حول قوه الهی هرچه زودتر شاهد کاهش مشکلات و بهبود وضعیت و رفع نگرانی‌های کشاورزان عزیز باشیم. 

سرلشکر صفوی با بیان این که موضوع آب با زندگی و معیشت کشاورزان و مسائل زیست محیطی و  سلامتی مردم گره خورده و می تواند و مشکلات زیرساختی، تمدنی، فرهنگی، گردشگری، اقتصاد و امنیت را تحت تاثیر قرار دهد، تصریح کرد: برای رفع مشکلات و نیازمندی های کشاورزان عزیز دستورات و تدابیری ابلاغ شده و مسئولان مربوطه در دولت بر اساس قانون و عدالت در حوزه های بالادستی و پائین دستی تصمیم گیری و به وظایف و مسئولیت‌های خود عمل خواهند کرد.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا تاکید کرد: از همشهریان مومن و هوشمند و جوانان عزیز و هوشیار می خواهم با درک شرایط حساس داخلی و خارجی کشور و طمع ورزی های دشمن برای ایجاد شکاف و تفرقه در جامعه اجازه ندهند، سوابق افتخارآمیز و درخشان و فداکاری های بزرگ و ماندگار مردم اصفهان در تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی و ملی تحت تاثیر  این حوادث  توسط رسانه های بیگانه خدشه دار شود.

سرلشکر صفوی خاطر نشان کرد: مردم ولایتمدار و شهیدپرور اصفهان با توجه به کلام شهید عالی مقام آیت الله دکتر بهشتی که خون دل خوردن سخت تر از خون دادن است، با هوشمندی و درایت، اجازه طمع ورزی به دشمن نمی دهد و همواره پای امنیت، آرامش و  پیشرفت کشور ایستاده است و جبهه معاندین را ناکام خواهد گذارد.

دولت و مسوولان در حال پیگیری حل مشکلات کشاورزان اصفهان هستند