رصد لحظه‌ای آسمان کشور/ غفلت و اشتباه پدافند هوایی توجیه‌پذیر نیست

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ ابوالفضل سپهری راد  با بیان اینکه مجموعه کارکنان مرکز فرماندهی و کنترل این نیرو، افسرانی متعهد، متخصص و کاملا هوشیار هستند، اظهار داشت: کارکنان جوان، پویا و با انگیزه پدافند هوایی ارتش در هر تخصصی که مشغول به خدمت باشند دغدغه ای جز آسایش، آرامش و آسودگی خاطر هموطنان عزیزمان نخواهند داشت.

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد: امنیت و ایمنی تمام پروازهای آسمان ایران لحظه ای رصد می‌شود و غفلت و اشتباه در مجموعه پدافند هوایی ارتش اصلا توجیه پذیر نخواهد بود.

معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه چشم انداز این نیرو بسیار روشن و قابل تحسین است، افزود: از مراکز آموزش و دانشگاه پدافند هوایی ارتش گرفته تا بالاترین رده علمی و تحقیقاتی این نیرو به صورت شبانه روزی و بدون وقفه مشغول تلاش و کشف اختراعات و دستاوردهای بومی، جدید و به روز هستند که برخی از این دستاوردها در رزمایشات متعدد پدافند هوایی با موفقیت آزمایش و رونمایی شده است.

سرتیپ سپهری‌راد، تاکید کرد: بدون اخذ مجوز از شبکه فرماندهی و کنترل نیروی پدافند هوایی، هیچ پرنده ای حق ورود به آسمان امن ایران را ندارد چراکه با پاسخ سریع، کوبنده و با صلابت افسران شیردل پدافند هوایی روبرو می شود.

رصد لحظه‌ای آسمان کشور/ غفلت و اشتباه پدافند هوایی توجیه‌پذیر نیست