دشمن با تخریب سپاه می‌خواهد قهرمانان ملی را از چشم مردم بیاندازد

خبرگزاری فارس :

 

احمد راستینه نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه فایل منتشر شده از فرماندهان سپاه نشان دهنده ضد فساد بودن سپاه پاسداران است، اظهار داشت: یکی از مولود های مقدس انقلاب اسلامی سپاه پاسداران است طبیعتاً در این 43 سال ستون مستحکم دفاع از ملت و کشور بوده است و همواره سعی داشته است تا از کیان کشور و مردم حفاظت و حراست کند.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران توانست الگوها و قهرمان ها را از درون خود مردم شناسایی و معرفی کند که یکی از این اشخاص و قهرمان ملی شهید حاج قاسم سلیمانی بود که با گذشت از رفاه خود از از کشور و ناموس این کشور در برابر وحشی ترین افراد حفاظت و حراست کند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: با تمام این توصیفات از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید شاهد هجمه هایی علیه سپاه باشیم؛ زیرا دشمن می‌خواهد با چنین اقداماتی جلوه الگوها و قهرمانان ملی را در نظر مردم تخریب کند.

راستینه تصریح کرد: سپاه از ابتدای انقلاب تا کنون ضربات سخت و سنگینی را بر پیکره دشمنان از جمله مخالفان، تجزیه طلبان، استکبار و استعمار خارجی زده است پس طبیعی است که دشمن همواره قصد ضربه زدن به این نیروی مقتدر کشور باشد.

وی با بیان اینکه سپاه فارغ از ایستادگی در مقابل دشمنان در سازندگی کشور هم نقش ایفا کرده است، بیان داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب همواره در سازندگی حضور داشته است و توانسته است خرابی هایی که بعد از جنگ یا حتی قبل از انقلاب وجود داشته را بازسازی کند این در حالی است که کشور دچار شدیدترین تحریم‌ها در تمام حوزه‌ها بوده و با تمام این محدودیت‌ها سپاه توانست اقتدار این کشور را به منصه ظهور برساند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس با اشاره به هجمه‌های اخیر دشمنان علیه سپاه، گفت: با چنین هجمه هایی هیچ خللی در کار سپاه ایجاد نشده است و همیشه ملت به سپاه اعتماد داشته و دارند و منتشر شدن چنین فایل هایی از جانب دشمنان یک شوی تبلیغاتی برای تخریب سپاه است، اما آنچه که در فایل مشخص است همت و غیرت فرماندهان سپاه در برخورد با فساد است.


دشمن با تخریب سپاه می‌خواهد قهرمانان ملی را از چشم مردم بیاندازد