جشنواره «نوجوان انقلابی» برگزار می‌شود

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسن فرزانه موحد با اشاره به فعالیت‌های کانون فرهنگی هنری شهید صالحی به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفت: یکی از این برنامه‌ها برگزاری «جشنواره نوجوان انقلابی» در قالب سه بخش است که به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید صالحی ادامه داد: جشنواره نوجوان انقلابی در سه بخش برگزار می‌شود که یک بخش آن پویش «آوای انقلاب» است که علاقمندان می‌توانند با سرودهای انقلابی لب آهنگ اجرا کرده و برای ما ارسال کنند.

فرزانه موحد با اشاره به پویش «مثل سردار» گفت: علاقمندان به شرکت در این بخش باید یکی از بیانات سردار حاج قاسم سلیمانی در مورد انقلاب اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب را بازگو و ارسال کنند.

وی افزود: همچنین مسابقه آنلاین «فوتبالی ها» سومین بخش جشنواره است که علاقمندان به شرکت در این بخش باید یک پرسش نامه مجازی از فیلم‌هایی که داخل کانال مشخص می‌شوند را تکمیل و ارسال کنند.

فرزانه موحد با اشاره به جوایز این جشنواره گفت: به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تعداد چهل و سه کارت هدیه به برگزیدگان جشنواره اهدا می‌شود.

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید صالحی مهلت شرکت در مسابقه را ۲۵ بهمن ماه اعلام کرد و گفت: علاقمندان می‌توانند ویدئوهای خود را به ادمین کانال نوجوانTV با نام کاربری @NTVAdmin در پیام رسان ایتا و تلگرام ارسال کنند.

جشنواره «نوجوان انقلابی» برگزار می‌شود