حامد منیری مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج امور قرآن و عترت شد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش شنبه شب ایرنا از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به حامد منیری آمده است: با عنایت به تخصص، سوابق درخشان و تجربیات موفق جناب‌عالی در حوزه فعالیت‌های دینی و نظر به شناخت از تعهد و توانمندی‌هایتان در تبلیغ و ترویج فرهنگ قرآن و عترت (ع)، و بنابر پیشنهاد سرپرست محترم معاونت قرآن و عترت، به موجب این حکم به عنوان «مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج امور قرآن و عترت (ع) » منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند سبحان و عنایت ائمه اطهار(ع)، و بهره‌گیری از نیروی انسانی خدوم و جامعه قرآنی کشور، ضمن تلاش در جهت تحقق اهداف و مأموریت‌های محوله، در انجام امور ذیل ان‌شاءالله قرین توفیق و تأیید باشید.

– برنامه‌ریزی برای ارتقاء مهارت‌های تبلیغی و ترویجی امور قرآن و عترت نهادهای عمومی و مردمی در راستای تعمیق فرهنگ قرآن و عترت(ع)

– تلاش در جهت جلب مشارکت بخش مردمی داخلی و خارجی در راستای فعالیت‌های جشنواره‌ای و نمایشگاهی قرآن و عترت(ع)

– روزآمدسازی رشته‌های هنری در جهت تبلیغ و ترویج قرآن و عترت(ع)

– برنامه‌ریزی و نظارت بر طرح‌های تبلیغات محیطی، نمادهای شهری، آرایه‌های بصری با موضوع قرآن و عترت(ع)

مزید توفیق جناب‌عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی،ظلّ توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهبری داهیانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه ای( مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم.»

حامد منیری متولد ۱۳۵۶ و دانش آموخته دکترای مبانی فقه و حقوق اسلامی است. وی مدرس حوزه و دانشگاه و دارای تالیفات قرآنی است.

پیش از این مرتضی خدمتکار عهده دار این مسئولیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

حامد منیری مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج امور قرآن و عترت شد