«ابوعلی کجاست» به چاپ نوزدهم رسید

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، چاپ نوزدهم کتاب «ابوعلی کجاست: خاطرات خودگفته شهید مدافع حرم مرتضی عطایی» به قلم نوید نوروزی با شمارگان ۱۵۰۰ نسخه، ۱۴۴ صفحه و بهای ۲۷ هزار تومان و توسط انتشارات «راه یار» منتشر شد.

شهید مرتضی عطایی، یکی از شهدای مدافع حرم مشهدی است که قصه جالبی دارد. او برای اینکه بتواند به جمع مدافعان حرم اضافه شود، خود را به‌عنوان یکی از اهالی افغانستان جا می‌زند و در کنار دلاوران تیپ پرافتخار فاطمیون، عازم نبرد با تروریست‌های دست‌پرورده استکبار می‌شود.

«ابوعلی کجاست»؛ حاصل ۱۰ ساعت گفت‌وگو با مرتضی عطایی (ابوعلی) جانشین تیپ عمار لشکر فاطمیون از روزهای مبارزه و مقابله با تروریست‌های تکفیری است. این خاطرات، قرار بوده برای نگارش کتابی درباره شهید مصطفی صدرزاده، یار غار او استفاده شود اما مرتضی عطایی یا همان «ابوعلی» هم در میدان نبرد با تکفیری‌ها در لاذقیه سوریه به شهادت می‌رسد، از همین رو، خاطراتش در قالب کتابی مستقلی با عنوان «ابوعلی کجاست» منتشر می‌شود.

در این کتاب افزون بر زندگی‌نامه شهید، شعرهای این شهید و عکس‌هایی از دوران حیات و حضور او در جبهه مقاومت نیز به چاپ رسیده است. تحقیق و مصاحبه این کتاب را محمدمهدی رحیمی انجام داده است.

«ابوعلی کجاست» به چاپ نوزدهم رسید