کارگاه هنری نگارش اسما و جملات قصار «نور علی نور» برپا می‌شود

خبرگزاری مهر:

به‌گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط‌عمومی فرهنگسرای بهمن، در این کارگاه هنری که در دوبخش انفرادی و گروهی برگزار می‌شود، اساتید بنام هنر خوشنویسی از جمله رضا ولی زاده، غلامرضا ندائی، مهرداد طالبی، مرتضی قورچی، حسین اولیا، حمید دانامنش، حمید پیرمغان، سیروس کلهر، سیده مهدیه نشتاباقری و محمد جدی حضور خواهند داشت.

در ویژه برنامه «نور علی نور»، کارگاه نگارش اسماً، القاب و جملات قصار با موضوع حضرت علی (ع) به صورت حضوری برگزار و اساتید، آثار هنری خود را به صورت انفرادی نگارش کرده و درادامه یکی از استادان در کنار شاگردانش که مقام ممتازی دارند، اقدام به نگارش گروهی می‌کنند.

تجمیع آثار و برپایی نمایشگاه حضوری و نمایشگاه مجازی در قالب تولید یک محصول و انتشار در فضای مجازی، بخش پایانی این برنامه هنری است که به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۶ اجرا خواهد شد.

تهیه تابلویی منقش به جمله «فقط حیدر، امیرالمومنین است» و کامل کردن نوشته با بستن ربان توسط مخاطبان و اجرای سه قطعه موسیقی زنده در مدح حضرت امیرالمومنین (ع)، توسط گروه دف نوازان از بخش‌های جانبی این ویژه برنامه عنوان شده است.

علاقه مندان برای بهره مندی از این ویژه برنامه می‌توانند به میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز مراجعه و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۵۰۵۸۸۹۲ تماس گرفته و یا به صفحه اینستاگرام فرهنگسرای بهمن به نشانی @farhangsara_bahman مراجعه کنند.

کارگاه هنری نگارش اسما و جملات قصار «نور علی نور» برپا می‌شود

کارگاه هنری نگارش اسما و جملات قصار «نور علی نور» برپا می‌شود