«مرد نقره‌ای» ۲۴ آذر روی پرده جشنواره رشد می‌رود

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، همزمان با برگزاری پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، فیلم سینمایی مرد نقره‌ای به کارگردانی محمدحسین لطیفی که توانست به بخش مسابقه جشنواره نیز راه پیدا کند، چهارشنبه ۲۴ آذرماه از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح به صورت حضوری در سینما فلسطین تهران اکران می‌شود.

اکران آثار دریافتی در این دوره از جشنواره با توجه به محدودیت‌های کرونایی به صورت آنلاین انجام می‌شود، اما با توجه به اهمیت موضوع فیلم سینمایی مرد نقره‌ای، این فیلم ملی که به مساله هویت و غرور ملی و احترام به پرچم پرداخته است، تنها فیلمی است که اکران آن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری صورت می‌گیرد تا علاقه‌مندان و مخاطبان بیشتری امکان تماشای این اثر هنری را داشته باشند.

مرد نقره‌ای به نویسندگی پیمان عباسی و کارگردانی محمدحسین لطیفی با حضور هنرمندانی همچون نادر سلیمانی، مهدی سلطانی، ایرج نوذری و هنرپیشگان نوجوان امیرکیان عبدی، ایمان امیری و پارسیا شکوری در ایران و ترکیه تولید شده است.

مراسم اختتامیه پنجاه‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد عصر روز جمعه ۲۶ آذرماه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در مجموعه فرهنگی سینما فلسطین برگزار خواهد شد.

«مرد نقره‌ای» ۲۴ آذر روی پرده جشنواره رشد می‌رود