قرارگاه ملی اراضی کشاورزی راه‌اندازی می‌شود

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حسن بابایی در نشست با روسای واحدهای ثبتی استان تهران با اشاره به تاکیدهای ریاست قوه قضاییه بر تسریع در اجرای کاداستر افزود: اجرای کاداستر اولویت کشور است و باید همه روسای واحدهای ثبتی با همه توان در کنار تعامل با دستگاه‌های مرتبط در اجرای آن تلاش کنند.

وی ادامه داد: لازم است همه مدیران با استفاده از ظرفیت‌ها و تعامل با دستگاه‌های دیگر سعی کنند این موضوع در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پایان برسد.

بابایی با بیان اینکه احترام به ارباب رجوع و تلاش برای رضایتمندی مردم باید در همه واحدهای ثبتی نهادینه شود، افزود: مدیران باید از همه ظرفیت‌ها برای تحقق سیاست‌های نظام و اهداف سند تحول و تعالی قوه قضاییه استفاده کنند.  

بابایی با اشاره به حرکت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به سمت هوشمندسازی فرایندها تاکید کرد: حرکت این سازمان در راستای اصلاح فرایندها بر پایه فناوری اجتناب ناپذیر است، بنابراین باید افرادی در این حوزه به کار گرفته شوند که از تسلط کافی برخوردار باشند.

معاون رییس قوه قضاییه با بیان اینکه آموزش محوری و کادر سازی لازمه پویایی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است، افزود: توجه به موضوع شناسایی افراد نخبه و کاردان و آموزش این افراد باید به عنوان یک اصل در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مورد توجه همه مدیران باشد و با ایجاد انگیزه در کارمندان تلاش شود تا افراد توانمند سازمان را در مسیر تحول و تعالی کمک کنند.

بابایی به نظارت دقیق مدیران بر زیر مجموعه‌های تحت مدیریتی خود تاکید کرد و گفت: مدیران ثبتی باید با تلاش و کار جهادی در راستای ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد جدیت داشته و با برنامه ریزی و بازدیدهای منظم و سرزده در تحقق این مهم کوشا باشند.

https://dailies.ir/21/02/2022/%d9%82%d8%b1%d8%a7%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%85%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%b6%db%8c-%da%a9%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d8%b2%db%8c-%d8%b1%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2%db%8c/