تولید سه بازی موبایلی با موضوع خانواده

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، نکته مهم در انتشار این فراخوان، برنامه‌ریزی بنیاد برای حمایت از سه طرح برگزیده رسیده به دبیرخانه برای ساخت و تولید بازی است. بر این اساس، بنیاد در ساخت ۳ طرح برگزیده با تخصیص اعتباری تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان به هر طرح مشارکت مالی می‌کند.

این طرح با هدف تقویت کارکردهای ارزشی نهاد خانواده از طریق فناوری‌های ارتباطی و تکنولوژی‌های نوین از جمله ظرفیت‌های موجود در بازی‌های دیجیتال و در راستای اهداف بنیاد مبنی بر تدوین سیاست‌های حمایتی و تشویقی در زمینه تهیه و تولید بازی‌های بومی و تبیین، تقویت و ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی-ایرانی اجرا می‌شود.

تولید سه بازی موبایلی با موضوع خانواده

بر اساس این فراخوان، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با هدف حمایت کامل از ظرفیت‌های موجود در کشور در زمینه بومی‌سازی و تقویت تولیدات داخلی و ایجاد عرصه رقابت‌ میان فعالان این حوزه به منظور ارتقا و رشد کمی و کیفی این صنعت، در ساخت سه طرح برگزیده با تخصیص اعتباری تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان به هر طرح، مشارکت مالی می‌کند.

بر اساس این فراخوان، شرایط ارسال طرح به شرح زیر است: 

-بازی‌سازان در انتخاب ژانر بازی محدودیتی نخواهند داشت.

-بازی تولیدشده باید در گوشی‌های هوشمند و به‌طور آنلاین قابل اجرا باشد.

– توجه به ویژگی‌هایی نظیر آنلاین و رقابتی بودن بازی، به عنوان امتیاز ویژه در انتخاب طرح برتر، مورد توجه شورای ارزیابی قرار خواهد گرفت.

-در طرح ارسالی، باید مدت زمان و هزینه مورد نیاز برای تولید بازی، به طور جداگانه و شفاف مشخص شود.

بازی‌سازان تا ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ برای ارسال طرح بازی فرصت دارند و می‌توانند طرح‌های خود را به همراه اطلاعات و رزومه‌ای از فعالیت‌هایشان با عنوان «مشارکت در تولید بازی با محوریت خانواده» به ایمیل معاونت حمایت به نشانی [email protected] ارسال کنند.

تولید سه بازی موبایلی با موضوع خانواده