دستگیری عامل قتل دختر ۵ ساله+جزئیات

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل فراری توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی خبر داد و گفت: متهم پس از چند ماه به قتل کودک پنج ساله اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: اردیبهشت‌ماه سال جاری رسیدگی به مرگ دختر 5 ساله‌‌ای بر اثر ضرب و جرح در یک بیمارستان‌ در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مادر مقتول در تحقیقات ابتدایی ادعا کرد همسر وی، عامل این جنایت بوده، اما وقتی پدر کودک بازداشت شد مدارکی کشف شد که نشان می‌داد وی در این قتل نقشی نداشته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران افزود: بررسی‌های بیشتر کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نشان داد، پدر و مادر این کودک با هم اختلاف داشته و جدا از هم زندگی می‌کردند اما کارآگاهان با تیزهوشی پی بردند، زن جوان با یک مرد به صورت پنهان ارتباط دارد؛ همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان، زن و مرد جوان را به اتهام قتل دستگیر کنند و پس از انتقال به اداره آگاهی آنها را هدف تحقیقات قرار دهند.

وی گفت: زن و مرد جوان در تحقیقات ابتدایی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، منکر قتل دختر 5 ساله و رابطه پنهانی با یکدیگر شدند تا اینکه مرد جوان پس از 3 ماه تحقیقات در اداره دهم پلیس آگاهی لب به اعتراف گشود و به قتل ناخواسته و شکنجه مرگبار دختر 5 ساله به دلیل عصبانیت لحظه‌ای از مقتول اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی با بیان اینکه زن جوان فرزندش را به دلیل شیطنت چندین‌بار هدف ضرب و جرح قرار داده است خاطرنشان کرد: پس از شناسایی و دستگیری عامل این جنایت توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، پرونده متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

ت 62

 


دستگیری عامل قتل دختر ۵ ساله+جزئیات