پویش «عزیزِ ایران» به یاد سردار سلیمانی برگزار می‌شود

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی انجمن خوشه، محمد راهی (مدیرعامل انجمن خوشه) از برگزاری اولین پویش «عزیز ایران» ویژه کتابفروشان به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهادت سردار رشید اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

وی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی یک چهره محبوب برای همه ملت ایران است، گفت: آنچه که در روز شهادت این شهید والامقام و استقبال از پیکر مطهر ایشان شاهد بودیم، آن حرکت عظیم مردمی در سرتاسر ایران اسلامی است که یک پیغام مهم داشت و آن پیغام این بود: حاج قاسم، عزیزِ همه مردم ایران است.

وی افزود: پویش «عزیز ایران» با محوریت شخصیت شهید سلیمانی به مناسبت دومین سالگرد شهادت ایشان برای اولین بار ویژه کتابفروشان کشور برگزار خواهد شد و حال و هوای کتابفروشی‌ها تغییر خواهد کرد. مدیران کتابفروشی با طراحی ویترین کتابفروشی، طراحی فضای داخلی فروشگاه، چیدمان میز مختص به آثار شهید و برگزاری رویدادهایی از این دست می‌توانند در این پویش شرکت کنند.

مدیرعامل انجمن خوشه اضافه کرد: مدیران کتابفروشی بعد از طراحی و اجرای هر یک از موارد بیان شده برای شرکت در پویش با ارسال عکس، ویدیو یا مستندات تا ۱۹ دی ماه به شماره ۰۹۹۲۹۹۱۲۸۱۲ (در شبکه‌های اجتماعی) وارد پویش شده و در قرعه کشی نهایی شرکت داده خواهند شد.

محمد راهی در پایان با اشاره به همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران در تامین جوایز این پویش گفت: ۵۰ میلیون تومان جوایز نقدی و اعتباری برای این پویش در نظر گرفته شده است. به ۴ کتابفروشی هر کدام ۱۰ میلیون تومان به قید قرعه اعتبار خرید از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تعلق خواهد گرفت، همچنین به ۱۰ کتابفروشی هر کدام ۱میلیون تومان به قید قرعه اختصاص خواهد یافت.

پویش «عزیزِ ایران» به یاد سردار سلیمانی برگزار می‌شود