پیروزی رئال در یک بازی دراماتیک/ برتری 10نفره شاگردان آنچلوتی در وقت های اضافه

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، در ادامه رقابت های جام حذفی اسپانیا ( کوپا دل ری) امشب دو تیم فوتبال رئال مادرید و الچه به مصاف هم رفتند که جدال دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل همراه بود تا شاگردان کارلو آنچلوتی و فرانسیسکو رودریگز شانس خود را در وقت های اضافه دنبال کنند.

در وقت اضافه اول و در صحنه ای که رئال مادرید برای رسیدن به دروازه الچه در زمین حریف حضور داشت بر روی ضدحمله سرعتی این تیم عافلگیر شد و مارسلو در پشت محوطه جریمه مجبور به خطا شد که داور بازی او را با کارت قرمز مستقیم و در دقیقه ۱۰۲ از زمین بازی اخراج کرد. 

وردو این ضربه ایستگاهی را به سمت دروازه رئال شلیک کرد اما توپ پس از برخورد با خط دفاعی دوباره توسط او به سمت دروازه این تیم نواخته شد که پس از برخورد با مدافعان رئال، وارد دروازه شاگردان آنچلوتی شد تا رئالی ها با یک بازیکن کمتر در آستانه حذف از کوپا دل ری قرار بگیرند. 

رئالی که نمی خواستند در مرحله یک هشتم نهایی کوپا دل ری از جام حذفی خداحافظی کنند، سراسر حمله شدند تا در نهایت توسط ایسکو و در دقیقه 108 به گل تساوی دست یافتند. 

پیروزی رئال در یک بازی دراماتیک/ برتری 10نفره شاگردان انجلوتی در وقت های اضافه

تلاش دو تیم ادامه داشت تا در دقیقه 115 ادن هازارد روی یک فرار سرعتی و عبور از سنگربان الچه برای دومین بار دروازه این تیم را باز کرد تا کهکشانی ها از شکست، یک پیروزی دلچسب بسازند. در ثانیه های پایانی این بازی الچه به گل تساوی دست یافت اما داور میدان این گل را به دلیل خطا بر روی بازیکنان رئال مردود اعلام کرد. میلا در ثانیه های پایانی بازی با دریافت کارت زرد دوم از زمین خارج شد تا قبل از سوت پایان بازی، هر دو تیم یک اخراجی داشته باشند.

با این نتیجه شاگردان کارلو آنچلوتی همچنان شب تاریخی را برای هواداران خود رقم زدند و به مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری را یافتند. این دیدار اولین تقابل دو تیم در جام حذفی اسپانیا خواهد بود، پیش از این بازی رئال ۱۱ بازی متوالی برابر الچه شکست نخورده بود، آخرین پیروزی آنها برابر رئال مربوط به برتری سه بر یک فصل ۱۹۷۷/۷۸ می باشد. شاگردان کارلو آنچلوتی ۱۹ عنوان قهرمانی را در جام حذفی اسپانیا بدست آورده اند.

پیروزی رئال در یک بازی دراماتیک/ برتری 10نفره شاگردان آنچلوتی در وقت های اضافه