حمایت سرپرست فدراسیون بسکتبال از تیم ملی باوجود باخت به قزاقستان

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی بسکتبال ایران اولین دیدار خود در پنجره دوم‌انتخابی جام‌جهانی را روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی مقابل قزاقستان برگزار کرد که طی آن متحمل شکست شد.

در همین رابطه مهیار عسگریان سرپرست فدراسیون بسکتبال پیامی خطاب به تیم ملی و جامعه بسکتبال صادر کرد.

در متن این پیام آمده است:

«بزرگ‌مردان افتخارآفرین، خسته نباشید، خدا قوت، و دستان‌تان همیشه پرتوان؛ عزیزان، شکست و پیروزی دو روی یک سکه‌اند، و هرکدام که اتفاق بیافتد، عبرت‌آمیز خواهد بود و بایستی از آن درس گرفت. شکست خود، در نزد آینده اندیشان، از این جهت که عامل شناخت ضعف‌ها و قوت‌ها، و شناسایی راه‌های تقویت آن‌ها خواهد بود خود نوعی پیروزی تلقی می‌گردد و می‌توان از این طریق اسباب پیروزی مهیا، و در میادین بعدی، موفق و سربلندی حاصل نمود.
بنده به شما غیورمندان تیم ملی و کادر فنی، رجاء واثق دارم، و امیدواری وافر به پیروزی‌های آینده‌تان.

دلاور مردان! همه‌ی دوستداران، و ورزش‌دوستان عزیزمان به قدرت بازوان، دست‌تان هنرمندانه‌، و هوش و ذکاوت سرشارتان ایمان دارند و غیرتمندانه یکشنبه به سالن خواهند آمد و با تشویق جانانه غیورمردانشان، نغمه شادانه خواهند نواخت و در انتها با پیروزی شما، و با صدا و نوای رسا در کنارتان سرود پیروزی زمزمه خواهند نمود.

در اینجا بر خود لازم می‌دانم بابت شکست حادثه‌وار تیم ملی، از هموطنان گرانقدرم، و از همه‌ی ورزش‌دوستان جامعه بسکتبال عذرخواهی کنم. در پایان از تمامی دوستان و پیشکسوتان تقاضا دارم همچون گذشته در مسابقات خاص و هیجان‌انگیز، با وفاق و همدلی، حامی تیم ملی ایران در برابر تیم ملی سوریه باشند.»

حمایت سرپرست فدراسیون بسکتبال از تیم ملی باوجود باخت به قزاقستان