ژاوی: در بارسا هیچ بازی دوستانه‌ای وجود ندارد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار ورزشی ایرنا، ‌ گل عالی رافینا بازیکن برزیلی بارسا، نتیجه ال‌کلاسیکویی با طعم غیردوستانه را به سود آبی اناری‌ها رقم زد. ال‌کلاسیکویی پر از آتش و تنش که در نخستین ساعات صبح امروز، ماتادورهای اسپانیا در آمریکا برگزار کردند اما آنچه در این مسابقه موج می‌زد تنش و بازی غیردوستانه‌ای بود که ژاوی هرناندز سرمربی بارسا پیش از بازی با  لحن جدی به آن اشاره کرده و گفته بود: امسال دعوا خواهد شد.

بهترین استدلال درباره صحبت ژاوی را می‌توان اشاره او به بازسازی و تقویت تیم نسبت به سال گذشته متصور شد؛ بازسازی با رافینیا که گلش تعیین‌کننده نتیجه مسابقه شد و لواندوفسکی که از اهرم‌های واقعی تیم شمرده می‌شود. اما درهرحال، سه کارت زردی که آبی اناری‌ها گرفتند نشان داد بازی نه دوستانه بود و نه مهربانانه!

ژاوی: در بارسا هیچ بازی دوستانه‌ای وجود ندارد

ژاوی پس از بازی هم در مصاحبه‌ای کوتاه با شبکه تی‌وی ۳ کاتالونیا، ضمن اعلام رضایت از عملکرد بازیکنان، از تنش‌های ایجاد شده دفاع کرد و گفت: در بارسا هیچ بازی دوستانه‌ای وجود ندارد، آمده‌ایم رقابت کنیم و برنده شویم. من بیشتر از حسی که در پیروزی رخ داد خوشحالم.

 وی درباره بازی یادآور شد: نیمه اول خیلی خوب بود و کاملاً تیم برتر بودیم؛ موقعیت‌های زیادی داشتیم و بازیکنان جدید نیز خیلی خوب کار کردند. در نیمه دوم کمی شرایط سخت‌تر شد زیرا رئال مودریچ، کروس و کاسمیرو را آورد که بازیکنان عالی هستند و برای مدتی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

ژاوی درباره بازیکنان هم اظهار داشت: رافینیا که شاهد بودیم بسیار پویا بود و می‌تواند در هر دو سمت بازی کند. روبرت لواندوفسکی هم یک ستاره جهانی و یک بازیکن باشخصیت بزرگ است و قطعاً به ما کمک خواهد کرد و خیلی سریع هماهنگ می‌شود. به همین دلیل از تقویت تیم راضی هستم زیرا ورود این بازیکن رقابت را بیشتر می‌کند و کیفیت را افزایش می‌دهد.

ژاوی: در بارسا هیچ بازی دوستانه‌ای وجود ندارد

سرمربی بارسا درباره خرید ژول کونده پاسخ داد: البته که می‌خواهیم در تمام پست‌ها تقویت شویم و هدف این است که در هر پست حداقل ۲ بازیکن رقابتی داشته باشیم.

وی درباره نقل و انتقالات این باشگاه خاطرنشان کرد: این دست من نیست بلکه به تصمیم رؤسای باشگاه مربوط است فقط کسب جام هدف ما در این فصل است.

ژاوی: در بارسا هیچ بازی دوستانه‌ای وجود ندارد